Bezpieczne płatności

w tym PayNow i płatność za pobraniem

Szybka wysyłka

8 form dostawy w tym odbiór osobisty i za pobraniem

30 dni na zwrot produktu

Kupuj bez obaw

Jako uzupełnienie hobby męża, który prowadzi pasiekę i hoduje pszczoły postanowiłam tworzyć świece woskowe z prawdziwego naturalnego pszczelego wosku. Przy mniejszych zamówieniach staram się wysyłać świece jeszcze w tym samym lub w kolejnym dniu po zakupie. Ponieważ jednak za każdym razem świece są robione przeze mnie specjalnie dla Państwa to przy większych zamówieniach (powyżej 5szt tego samego rodzaju) czas realizacji może się nieznacznie wydłużyć. 

Będę wdzięczna za jakiekolwiek uwagi związane z realizacją zamówienia. To pomoże mi ustawicznie podnosić jakość oferowanych przeze mnie usług.

Jesteśmy także obecni na platformie Allegro gdzie mogę Państwo zweryfikować opinie o nas i naszych produktach lub zakupić tam nasze produkty jeśli uznają to Państwo z jakiś powodów za korzystniejszą opcję - https://allegro.pl/uzytkownik/wieltax

Wszystkie świece ze 100% czystego wosku pszczelego pokrywają się po pewnym czasie jaśniejszym nalotem. Jest to naturalny proces i przez wielu bardzo pożądany. Nabierają one szlachetnego rustykalnego wyglądu. Kto preferuje jednak świece z połyskiem, łatwo może wypolerować świeczkę np. bawełniana ściereczką albo delikatnie podgrzać suszarką do włosów.

Jednocześnie bardzo dziękuję za zakup moich produktów i życzę zadowolenia z ich użytkowania

Anna Odroń-Pietras